polagra
Pol-Agra posiada w swojej ofercie także używane maszyny rolnicze: kombajny, ciągniki i inne. Oferujemy sprawne maszyny w dobrym stanie
technicznym. Sprawdź nasze
aktualne propozycje!

MF 8120

Serwis kombajnów zbożowych, ciągników i maszyn rolniczych. Oferujemy również powypadkową naprawę sprzętu rolniczego i komunalnego.

Sprawdź aktualnie dostępne u nas oferty promocyjne! Nowoczesne maszyny rolnicze i komunalne
w atrakcyjnych cenach!

Promocja - finansowanie fabryczne
Promocja - wyjazd do Włoch
Handel i Serwis
Płońsk, ul. Sienkiewicza 8
tel: 23 662 28 42
fax: 23 662 20 15
Godziny otwarcia:
poniedziałek - piątek   8-16
sobota   8-14
Pol-Agra nasze produkty, oferta, maszyny rolinicze
Pol-Agra nasze produkty, oferta, maszyny rolinicze

Ciągniki rolnicze, kombajny zbożowe… – POL-AGRA

Jesteśmy przekonani, że nasza bogata oferta maszyn komunalnych i rolniczych spełni Państwa oczekiwania. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące proponowanych przez nas ciągników i kombajnów oraz innego sprzętu, bądź naszego serwisu maszyn rolniczych zapraszamy do kontaktu z pracownikami firmy. Zawsze gwarantujemy miłą i profesjonalną obsługę. W naszym sklepie mogą Państwo kupić różne modele ciągników i ładowarek rolniczych, kombajny zbożowe, jak też części zamienne w bardzo atrakcyjnych cenach. Jako doświadczony dealer maszyn rolniczych możemy zaoferować sprzęt wysokiej jakości w konkurencyjnej cenie.
 
Zapraszamy klientów z całej Polski!

Pol-Agra J. Korneluk, T. Rzeszowski Spółka Jawna
ul. Sienkiewicza 8, 09-100 Płońsk
NIP: 567-000-50-77
Regon: 130138338


Sekretariat:

Tel: 23 662 28 42
Fax. 23 662 20 15
e-mail: pol-agra@pol-agra.com.pl

Sprzedaż maszyn

Maciej Aleksandrowicz
kom: 608 861 204
e-mail: m.aleksandrowicz@pol-agra.com.pl

Ryszard Cegiełka
kom: 509 080 058
e-mail: r.cegielka@pol-agra.com.pl

Marcin Garlej
kom: 601 352 927
e-mail: m.garlej@pol-agra.com.pl


Filia Żuromin

ul. Wyzwolenia 128
09-300 Żuromin
Tel./fax. 23 657 41 17

Krzysztof Kruszyński
Kom: 509 080 098
e-mail: zuromin@pol-agra.com.pl

Krzysztof Zomkowski
e-mail: k.zomkowski@pol-agra.com.pl

Serwis:

Arkadiusz Janczarek – specjalista ds. Serwisu
Tel: 23 661 33 69
Fax: 23 661 31 46
kom: 509 080 068
e-mail: a.janczarek@pol-agra.com.pl


Części zamienne:

Tomasz Rzeszowski – specjalista ds. Części zamiennych
Tel: 23 661 33 70
Fax: 23 661 31 46
Kom: 509 080 088
e-mail: tomek@pol-agra.com.pl

Księgowość:

Tel: 23 661 31 62
Fax: 23 661 34 37

Agnieszka Podgórska
e-mail: a.podgorska@pol-agra.com.pl

Ewa Kretkiewicz
e-mail: e.kretkiewicz@pol-agra.com.pl

Zakład produkcyjny

ul. Młodzieżowa 45
09-100 Płońsk

Tel./Fax. 23 662 84 16
e-mail: produkcja@pol-agra.com.pl

Paweł Zalewski – kierownik produkcji
kom: 605 745 456
e-mail: p.zalewski@pol-agra.com.pl